سال‌های دور از خانه سریالی برای شبکه نمایش خانگی است که مجید صالحی کارگردانی آن را برعهده دارد. این سریال نخستین اسپین آف ایرانی است. این سریال اسپین آف سریال شاهگوش ساخته داوود میرباقری می باشد.هادی کاظمی و احمد مهرانفر دو شخصیت اصلی این سریال کمدی نمایش خانگی را تشکیل می‌دهند که با گریمی متفاوت در این سریال جلوی دوربین رفتند.

داستان این مجموعه طنز ۱۵۱۲ روز پس از اتفاقات سریال شاهگوش است. یکی از شخصیت های سریال شاهگوش سرکار خنجری بود که در کلانتری آن محل مشغول به گذراندن خدمت سربازی خودش بود. یکی از متهمینی که به کلانتری آورده شد خانم جوانی به نام الیزابت بود که یک سگ به نام لوسی داشت. سرکار خنجری در آن زمان یک دل نه صد دل عاشق الیزابت شد و در زمانی که الیزابت در بازداشت بود سگ او ( لوسی ) را برداشت و از آن موقع نزد خود نگه داشته است و حالا که ۱۵۱۲ روز از آن ایام میگذرد هنوز لوسی نزد سرکار خنجری ست که حالا دیگه سرباز نیست.

آقای خنجری همچنان به دنبال الیزابت است که روزی او را یافته و با او ازدواج کند اما در این مدت که در تهران به دنبال الیزابت است روزگار سختی را میگذراند و شب ها شهر بازی می خوابد تا اینکه گویی ستاره اقبال او نمایان می شود و …

دانلود قانونی
تمامی قسمتهای این سریال به صورت قانونی در وبسایت این سریال به نشانی www.salhayedoorazkhaneh.com قرار داده خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 + 17 =

طراحی سایت